Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Bonhart, Skellen i Zoltan obsadzeni w 4. sezonie Wiedźmina!

Autor: Kacper Domański
3 kwietnia 2024
Bonhart, Skellen i Zoltan obsadzeni w 4. sezonie Wiedźmina!

Wiedźmin stale powiększa swą obsadę. Z najnowszych informacji wynika, że w nadchodzącym 4. sezonie zagrają: Sharlto Copley (Dystrykt 9), James Purefoy (Rzym), a także Danny Woodburn (Watchmen. Strażnicy).

Wraz z nowym sezonem Wiedźmina dojdzie ważnych zmian. Przede wszystkim od 4. sezonu w rolę Geralta z Rivii wcielać się będzie Liam Hemsworth. Ponadto do obsady dołączyli również Anya Chalotra, Freya Allan, Joey Batey oraz Laurence Fishburne. Teraz portal Variety ogłosił kolejne, wyżej wymienione nazwiska, a także zdradził, kogo one zagrają.

Bonhart, Skellen i Zoltan wkraczają do akcji

Ujawniono, że Sharlto Copley wcieli się w niesławnego łowcę nagród Leo Bonharta. James Purefoy zagra Skellena, wysokiej rangi szpiega i doradcę dworskiego Emhyra. Za to Danny Woodburn wcieli się w Zoltana, krasnoluda, który zdobył sympatię fanów zarówno w książkach, jak i grach.

Więcej o serialach Netflixa przeczytasz w Movies Room:

Uniwersum Wiedźmina na Netflix

Jak wiadomo, zdjęcia do 4. sezonu Wiedźmina opóźniły się ze względu strajki scenarzystów w USA w 2023 roku. Według najnowszych prognoz prace na planie mają ruszyć w marcu 2024 roku, co oznaczałoby, że premiery nowych odcinków na Netflix spodziewać się można najwcześniej w 2025 roku. Fabuła odcinków ma być oparta o historię z powieści Chrzest ognia Andrzeja Sapkowskiego. Do głównej obsady kolejnej odsłony należą Liam Hemwsworth, Anya Chalotra i Freya Allan. Wcześniej, bo pod koniec bieżącego roku, premierę na Netflix będzie mieć film animowany The Witcher: Sirens of The Deep. Będzie to adaptacja opowiadania Trochę poświęcenia ze zbioru opowiadań Miecz przeznaczenia polskiego pisarza.

Źródlo: Variety / Ilustracja wprowadzenia: kolaż 

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.