Luke Evans powróci jako Gaston w serialowym prequelu/spin-offie Pięknej i Bestii!

Już jakiś czas temu wspominano o możliwości pojawienia się tej historii. Teraz wiemy już, że platforma Disney Plus szykuje spin-off.

Luke Evans oraz Josh Gad powrócą zatem jako Gaston i LeFou w produkcji, która opowie o losach tej krnąbrnej dwójki jeszcze przed wydarzeniami z Pięknej i Bestii. Platforma Disneya szykuje serial.

evans

kadr z filmu Piękna i Bestia

Zobacz również: Piękna i Bestia – recenzja disnejowskiej adaptacji kultowej baśni!

Opis adaptacji: Piękna i Bestia przestawi fantastyczną podróż Belle, błyskotliwej, uroczej i niezależnej młodej kobiety, która zostaje więźniem pewnego przerażającego potwora w ogromnym zamczysku. Pomimo jej początkowych leków, bohaterka zaprzyjaźnia się z zaczarowaną służbą posiadłości i uczy się patrzeć poza pozory, mianowicie odkrywa prawdziwego eleganckiego księcia skrywającego się w ohydnej z zewnątrz bestii.

Obsada widowiska: Emma Watson – Belle, Dan Stevens – Bestia, Luke Evans – Gaston, Kevin Kline – Maurice, Josh Gad – Lefou, Ewan McGregor – Lumiere, Stanley Tucci – Maestro Cadenza, Ian McKellen – Cogsworth i Emma Thompson – Mrs. Potts.

Źródło: IndieWire / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Piękna i Bestia

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?