Advertisement
Advertisement

Superman i Lois – nowy serial o bohaterach DC już w lutym na HBO GO

Superman i Lois,najnowszy serial Warner Bros. Televisionna podstawie bohaterów komiksów DC, będzie miał swoją premierę w HBO GO już 24 lutego.

W serialu Superman i Lois,Tyler Hoechlinjako najsłynniejszy na świecie superbohater oraz Elizabeth Tulloch w roli najbardziej znanej dziennikarki rodem z kart komisu, nie radzą sobie ze stresem, presją i złożonością bycia rodzicami w dzisiejszym skomplikowanym świecie.Aktorzy już wcześniej wcielali się w te kultowe postaci w wielu odcinkach produkcji o suberbohaterach z uniwersum Arrowverse.

Obok Tylera Hoechlina oraz Elizabeth Tulloch w produkcji występują: Erik Valdez (Graceland), Jordan Elsas (Małe ogniska, Panic), Alexander Garfin (New Amsterdam), IndeNavarrette (Trzynaście powodów), WoléParks (All American) oraz Adam Rayner (Kochanki), a także Dylan Walsh (Bez skazy) i EmmanuelleChriqui (Ekipa).

Serial Superman i Loispowstał na podstawie bohaterów komiksów DC, wykreowanych przez Jerry’egoSiegela oraz Joe’goShustera. Producentemserialu jest Berlanti Productions we współpracy z Warner Bros. Television. Obowiązkiproducentówwykonawczychpełnili Greg Berlanti (Arrow, Titans, The Flash, Supergirl, DC’s Legends of Tomorrow), Todd Helbing (The Flash, Piraci, Spartakus: Krewipiach), Sarah Schechter (Batwoman, Riverdale, Black Lightning) oraz Geoff Johns (DC’s Stargirl, Titans, Wonder Woman, Batwoman).

Premiera serialu Superman i Lois(Superman and Lois) zaplanowana została na 24 lutego w HBO GO.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?