Wszystkie sezony kultowego serialu Przyjaciele na Playerze

„Przyjaciele” to niewątpliwie jeden z najbardziej znanych i najbardziej popularny tytuł w historii seriali amerykańskich. Od czwartku, 15 kwietnia wszystkie sezony tej uwielbianej przez widzów produkcji można oglądać na Playerze!

Po ponad 25 latach „Przyjaciele” są nadal jednym z najpopularniejszych seriali w historii z wierną grupą fanów na całym świecie. Zdobyli tytuł najczęściej oglądanej produkcji w trakcie lockdownu (wg. badania BroadbandDeals.com). Mają na swoim koncie także wiele nagród i nominacji, w tym statuetki Emmy i Złotego Globa.
Sitcom produkcji Warner Bros. Television Studios śledzi losy zgranej grupy przyjaciół mieszkających w Nowym Jorku: rodzeństwa Rossa (David Schwimmer) i Moniki Geller (Courteney Cox) oraz przyjaciół Chandlera Binga (Matthew Perry), Phoebe Buffay (Lisa Kudrow), Joey’a Tribbianiego (Matt LeBlanc) i Rachel Green (Jennifer Aniston). To opowieść o miłości, perypetiach dnia codziennego, wzlotach i upadkach, a przede wszystkim przyjaźni, która po latach nadal nie traci na aktualności.
Przyjaciele / Friends sitcom

Fot. Materiały prasowe

W ciągu 10 sezonów produkcja gościła na planie takie gwiazdy jak: Brad Pitt, Reese Witherspoon, Susan Sarandon, George Clooney, Paul Rudd, Tom Selleck, Bruce Willis, Kathleen Turner, Sean Penn, Gary Oldman, Ben Stiller, Winona Ryder czy Julia Roberts.
Serial „Przyjaciele” został stworzony przez Davida Crane’a i Martę Kauffman, we współpracy z Kevinem Brightem. Serial premierowo emitowany był od września 1994 roku do maja 2004 roku. Na dziesięć serii składa się łącznie 236 odcinków, nakręconych w studio Warner Bros. Television w Burbank w Kalifornii.
Z okazji 25-lecia serialu „Przyjaciele” przygotowywana jest wyjątkową gratkę dla widzów – odcinek specjalny, w którym po raz kolejny spotka się cała szóstka głowach bohaterów. Fani czekali na to do 17 lat! Premiera zaplanowana jest jeszcze na ten rok.
Wszystkie sezony serialu „Przyjaciele” dostępne są od 15 kwietnia w pakiecie „Player+HBO” na Player.pl.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?