Death Stranding – wiemy, kiedy gra wyjdzie na PC!

Aż do ostatniego lata wydawało się, że wielki hit Hideo Kojimy zmierza tylko i wyłącznie na Playstation. Szybko jednak zauważono, że tytuł przestał być w materiałach promocyjnych oznaczany jako konsolowy exclusive. I jak się okazało, to był właściwy trop.

Inna sprawa, że pecetowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Pojawiła się bowiem informacja na Twitterze, wedle której Death Stranding będzie do ogrania na komputerach osobistych dopiero latem przyszłego roku. Cóż, mimo wszystko to nieco szybciej niż Red Dead Redemption 2

Zobacz również: Death Stranding – nowy gameplay z gry Hideo Kojimy

Bohaterem Death Stranding jest Sam Porter Bridge, mężczyzna, który ma doprowadzić do połączenia odizolowanych od siebie członków społeczeństwa. Do produkcji zaangażowano wielu świetnych aktorów, w tym Normana Reedusa i Madsa Mikkelsena. Gra zadebiutuje na rynku 8 listopada bieżącego roku.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?