Advertisementpixel

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 z krótkim fragmentem gameplaya i szczegółami klanu Tremere

Minęło trochę czasu, ale otrzymaliśmy ciekawe informacje dotyczące sequela jednej z najbardziej uznanych gier gatunku wszech czasów.

Poza kilkoma sekundami rozgrywki na samym końcu, otrzymaliśmy parę szczegółów dotyczących Tremere – klanu, który specjalizuje się w magii krwi. Więcej w poniższym wideo.

Paradox Interactive zaanonsował Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 jako kontynuację jednej z najbardziej kultowych produkcji RPG w historii branży. „Świat Mroku” w nowej odsłonie zapowiada się naprawdę imponująco, nie tylko jeśli chodzi o fabułę, ale przede wszystkim rozwiązania technologiczne. Gra wykorzystuje technologie ray tracing w czasie rzeczywistym oraz NVIDIA DLSS, która dzięki sztucznej inteligencji zwiększa wydajność renderowania wyraźnych obrazów.

Zobacz również: Star Wars Jedi: Fallen Order – kiedy zobaczymy gampelay gry?

Warszawska ekipa Platige Image na czele z reżyserem filmu, Jakubem Jabłońskim, była odpowiedzialna za cały proces produkcyjny cinematica – od scenariusza aż po udźwiękowienie. Jedynym elementem zrealizowanym poza studiem był voice over, który dograno w Paradox Interactive. Dużym wyzwaniem projektu był krótki czas przeznaczony na produkcję. Nagrania motion capture zostały zrealizowane z udziałem doświadczonego zespołu kaskaderów. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 to pierwszy trailer zrealizowany przez studio Platige Image dla Paradox Interactive.

Gra pojawi się na pecetach oraz PS4 i Xboksie One na początku 2020 roku. Już teraz można składać zamówienia przedpremierowe na jedną z jej trzech edycji.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?