BlacKkKlansman – pierwszy zwiastun nowego filmu Spike’a Lee o Ku Klux Klan!

Wytwórnia Focus Features opublikowała pierwszy zwiastun nowego filmu Spike’a Lee pt. BlacKkKlansman. Gwiazdami rzeczonego obrazu są: John David Washington, Adam Driver, Laura Harrier i Topher Grace. Serdecznie zapraszam do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=pFc6I0rgmgY

Zobacz również: Kolejna część Szybkich i wściekłych z nowym scenarzystą!

Omawiany film przedstawi prawdziwą historię afroamerykańskiego oficera policyjnego, Rona Stallwortha, który z powodzeniem zinfiltrował oddział Ku Klux Klanu w 1978 roku na terenie Colorado Springs, w stanie Kolorado. Udając białego zwolennika supremacji podczas rozmów telefonicznych i wykorzystując podstawionego, białego stróża prawa w oficjalnych spotkaniach ugrupowania, bohater był w stanie zostać głową lokalnego przedstawiciela KKK, a co za tym idzie, skutecznie sabotować ich działalność.

Produkcja została oparta na pamiętniku Stallwortha, wydanym w 2014 roku pt. Black Klansman. Za scenariusz odpowiadają: Charlie Wachtel, David Rabinowitz, Spike Lee i Kevin Willmont.

Amerykańska premiera dzieła odbędzie się 10 sierpnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Focus Features

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?