the old guard background Advertisement

Aidan Turner dołącza do obsady filmu The Last Planet w reżyserii Terrence’a Malicka

Gwiazda Hobbita i Poldarka, Aidan Turner, dołącza do chrystusowego filmu The Last Planet w reżyserii Terrence’a Malicka. Turner wcieli się w rolę Apostoła Andrzeja.

Obraz ma opowiedzieć historię życia Chrystusa poprzez szereg przypowieści, które zawarte są w czterech Ewangeliach. Gwiazda Son of Saul Géza Röhrig zagra Jezusa, Matthias Schoenaerts wcieli się w postać Apostoła Piotra, a Mark Rylance będzie Szatanem. W obsadzie znaleźli się także Joseph Fiennes, Ben Kingsley, Douglas Booth, Tawfeek Barhom, Martin McCann, Ori Pfeffer, Shadi Mar’i, Makram Khoury, Numan Acar, Emilio De Marchi, Bjorn Thors, Alfonso Postiglione i Lorenzo Gioielli.

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Úrsula Corberó dołącza do obsady spin-offu G.I. Joe!

Przemawiając na festiwalu filmowym w Deauville w tym miesiącu, Rylance powiedział Guardianowi:

Terry napisał cztery wersje postaci Szatana, a ja pomyślałem, że zagram tylko jedną. Ale słyszałem, że zagram wszystkie cztery. Jedna z nich musiała kiedyś być kobietą, ale kiedy poprosił mnie, bym zapuścił brodę, zdałam sobie sprawę, że nie zamierza tego robić w ten sposób.

Na tym etapie niewiele wiadomo na temat finansowania projektu. Najnowszy film Malicka A Hidden Life z udziałem Schoenaertsa, zadebiutował w Cannes na początku tego roku.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Getty Images © Jeff Spicer

Miłośnik piłki nożnej, kibic FC Barcelony i Roberta Kubicy, entuzjasta kina, seriali oraz gier komputerowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?