Akcja #zostańwdomu z Polsatem, czyli na kłopoty Kevin

Obecnie przeżywamy dość specyficzny okres, w którym do najważniejszych zadań należy po prostu siedzenie w domowym zaciszu. Jedni radzą sobie z tym lepiej, inni gorzej. Tymczasem telewizja Polsat uznała za stosowne specjalnie na tę okazję wyciągnąć nasz narodowy wigilijny hit.

Tak jest, Kevin sam w domu pojawi się już w najbliższy piątek o godzinie 20:00. Tym samym zastąpi on Taniec z gwiazdami, który został odwołany z powodu koronawirusa.

Zobacz również: Sala samobójców. Hejter trafia do sieci. Film Jana Komasy od 18 marca na Player.pl

Rodzina McCallisterów zamierza spędzić Święta Bożego Narodzenia we Francji. W dzień wyjazdu omal nie spóźniają się na samolot. W wyniku małego zamieszania zapominają ze sobą zabrać Kevina (Macaulay Culkin). Ośmioletni chłopiec zostaje sam w domu, od tej pory musi sam sobie radzić ze wszystkim, w czym do tej pory wyręczali go rodzice… łącznie z dwoma złodziejami (Joe Pesci, Daniel Stern), którzy tylko czyhają, by okraść dom McCallisterów.

Źródło: wizaz.pl / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?