Advertisement
Advertisementpixel

Angel Has Fallen – Mike Banning wrobiony w morderstwo! Pierwszy zwiastun i plakat!

Wytwórnia Lionsgate udostępniła w sieci pierwszy zwiastun oraz plakat pełnego akcji filmu pt. Angel Has Fallen, który jest trzecią częścią serii zapoczątkowanej przez obraz Olimp w ogniu. Przywitajcie się zatem ponownie z Gerardem Butlerem wcielającym się w agenta Mike’a Banninga. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Nadchodząca odsłona kolejny raz podąży śladami wspomnianego w pierwszym akapicie specjalisty od prawie niewykonalnych zadań. Bohater zostanie wrobiony w morderstwo głowy państwa, a co za tym idzie, będzie zmuszony unikać własnej agencji, podczas próby odkrycia prawdy. Brzmi ciekawie? Mam taką nadzieję!

Zobacz również: Sekretne życie zwierzaków domowych 2 – znajdź w sobie bohatera! Finalny zwiastun animacji!

W obsadzie znajdują się następujące gwiazdy: Gerard Butler, Morgan Freeman, Jada Pinkett Smith, Lance Reddick, Piper Perabo, Mark Gill, Matt O’Toole, Alan Siegel i John Thompson.

Obraz Angel Has Fallen wyreżyserował Ric Roman Waugh (Skazany) na podstawie scenariusza autorstwa Creightona Rothenbergera oraz Katrin Benedikt. Jego produkcją zajęła się z kolei firma Millennium Films.

Premiera akcyjniaka w amerykańskich kinach obędzie się 23 sierpnia 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Lionsgate

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?