Avengers: Koniec gry – fani chcą wesprzeć film w box office’owej walce z Avatarem

Film braci Russo już dawno osiągnął więcej niż ktokolwiek przewidywał, jednak nadal brakuje im nieco do pokonania filmu Jamesa Camerona w generalnej klasyfikacji box office (w USA już z nim wygrali). Wielu fanów rusza z pomocą.

Po zrewidowanych spekulacjach uważa się, że Koniec gry w samych Stanach Zjednoczonych może jeszcze zarobić od 70 do 90 milionów dolarów (do wyniku Avatara brakuje im ok. 170 milionów). Na Twitterze rozpoczęto akcje #BeatAvatar, w której zachęca się fanów do tego, by inwestowali swój czas i pieniądze w następne seanse. Wielu chce w ten sposób dołożyć małą cegiełkę w pościg. Podobno Marvel bierze również pod uwagę ponowną projekcję filmu w grudniu.

Koniec gry

kadr z filmu Avengers: Koniec gry

Zobacz również: Avengers: Koniec gry z większą ilością przychodów w USA od Avatara! John Wick 3 na szczycie w weekendowym box office

Avengers: Koniec gry zarobił już 2,5 miliarda dolarów, co sprawia, że jest najlepiej zarabiającym filmem Marvela. Finałowe starcie z Thanosem wciąż wyświetlane jest w polskich i światowych kinach. Następnym w kolejności filmem z MCU jest Spider Man: Daleko od domu, który zadebiutuje 5 lipca.

Źródło: comicbook.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Avengers: Koniec gry

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?