Avengers: Koniec gry – piękny plakat honorujący Iron Mana z D23

Po najnowszym filmie braci Russo slogan We Love You 3000 z dość oczywistych względów stał się niezwykle popularny. Teraz w trakcie D23 postanowiono uhonorować bohatera z nim związanego.

Poniżej możecie zobaczyć specjalny plakat przedstawiający najważniejsze chwile w MCU tego, który w Avengers: Koniec gry zdecydował się na największe z poświęceń. Dlatego widnieją na nim kadry z kluczowych chwil w superbohaterskim życiu Starka – od pierwszego lotu poprzez konflikt z Kapitanem Ameryką aż po jego spotkanie z Thanosem.

Avengers

Fot. Marvel Studios

Zobacz również: Obi-Wan Kenobi – wiemy kiedy będzie rozgrywać się akcja serialu!

Avengers: Koniec Gry to zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU oraz czwarta odsłona cross-overowej sagi. W zeszłorocznym Avengers: Wojna bez granic tytułowa grupa superbohaterów stawiła czoła Thanosowi. Herosi mieli na celu udaremnienie planu złoczyńcy polegającego na wymazaniu połowy populacji wszechświata za pomocą kamieni nieskończoności. Niestety, pomimo starań herosów, złoczyńca zebrał wszystkie artefakty i co za tym idzie, spełnił swoje marzenie o perfekcyjnej równowadze w kosmosie. Przerzedzona ekipa Mścicieli  postanawia raz jeszcze zmierzyć się z potężnym Thanosem.

Obsada widowiska składa się z następujących gwiazd: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Don Cheadle, Bradley Cooper, Danai Gurira, Paul Rudd, Brie Larson, Karen Gillan i Josh Brolin. Za reżyserię odpowiadają Joe i Anthony Russo, a scenariusz przygotowali Christopher Markus i Stephen McFeely.

Premiera superprodukcji nastąpiła 25 kwietnia.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?