Advertisement
Advertisementpixel

Beautiful Boy – nowy zwiastun poruszającego widowiska!

Jeśli Timothée Chalamet załamał Wam serce zeszłorocznym filmem zatytułowanym Tamte dni, tamte noce, to pora zaopatrzyć się w kilka paczek chusteczek higienicznych. Aktor bowiem powraca w równie poruszającym projekcie, którym jest Beautiful Boy. Tym razem Timothée Chalamet wcieli się w uzależnionego od narkotyków chłopaka, a Steve Carell odegra jego zdesperowanego ojca, pragnącego za wszelką cenę wyciągnąć swojego syna z kiepskiej sytuacji, w jakiej się ten się przecież znalazł. Zapraszam do obejrzenia nowego zwiastuna filmu.

Zobacz również: Król Lew – pierwszy zwiastun wylądował w sieci!

Opis dystrybutora filmu (kino): Opowieść o chłopaku, który poszukuje swojej drogi i o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści. O miłości mężczyzny, który nie potrafił wypuścić swojego dziecka z objęć. O więzi ojca i syna, która okazała się najtrwalsza wtedy, gdy obaj zaczęli się od siebie oddalać.

W obsadzie filmu znajdują się między innymi: Steve Carell – David Sheff, Timothée Chalamet – Nic Sheff, Maura Tierney – Karen Barbour, Christian Convery – Jasper Sheff, Oakley Bull – Daisy Sheff, Kaitlyn Dever – Lauren, Amy Ryan – Vicki Sheff i Stefanie Scott – Julia.

Warto tutaj dodać, iż obraz nakręcił belgijski reżyser Felix van Groeningen na podstawie własnego scenariusza współtworzonego z Luke’em Davies’em. Beautiful Boy zadebiutuje w polskich kinach już 4 stycznia 2019 roku.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – Amazon Studios

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?