Being Frank – Jim Gaffigan posiada dwie rodziny! Zwiastun pomysłowej komedii!

Wytwórnia The Film Arcade za pośrednictwem portalu ComingSoon.net udostępniła ekskluzywny zwiastun filmu pt. Being Frank. Obraz to komedia z udziałem Jima Gaffigana w roli głównej. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Obraz wyreżyserowała Miranda Bailey na podstawie scenariusza Glena Lakina. Being Frank pojawi się w amerykańskich kinach już 14 czerwca 2019 roku.

Zobacz również: Laleczka – dobranoc Andy! Złowieszczy śmiech Marka Hamilla w ruchomym plakacie filmu!

W 1992 roku muzyka grunge staje się głównym nurtem wśród amerykańskich nastolatków, pchając ich w stan głębokiego lęku. Phillip pragnie opuścić swoje rodzinne miasteczko, w celu rozpoczęcia nauki w szkole muzycznej ulokowanej na terenie The Big Apple. Jego marzenia gwałtownie zderzają się z rzeczywistością, gdy apodyktyczny ojciec chłopaka – Frank (odgrywany przez Jima Gaffigana), stanowczo zabrania synowi wyjazdu poza obręb ich rodzimej miejscowości. W odwecie za niesprawiedliwy zakaz taty, Phillip wymyka się z domu na szaloną przerwę wiosenną. Niemniej chęć imprezowania natychmiastowo mu przechodzi, gdy trafia do jedynej w swoim rodzaju wspólnoty. Niestety na miejscu syn spotyka ojca w towarzystwie innej kobiety. Okazuje się, że tata bohatera prowadzi tu drugie życie. Po tym odkryciu Phillip uświadamia sobie, iż może tarzać się w oszustwie Franka, bądź wziąć sprawy we własne ręce.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – The Film Arcade

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?