Body At Brighton Rock – klimatyczny i pełen napięcia zwiastun nowego horroru!

W sieci zadebiutował niedawno oficjalny zwiastun nowego obrazu grozy autorstwa Roxanne Benjamin pt. Body At Brighton Rock. Premiera obrazu odbyła się na tegorocznym festiwalu filmowym South by Southwest. W amerykańskich kinach horror zadebiutuje już niebawem, a dokładniej rzecz ujmując, 25 kwietnia. Serdecznie zapraszam do oglądania.

Zobacz również: Dora i Miasto Złota – mały Indiana Jones w spódnicy? Pierwszy zwiastun!

Wendy, czyli zatrudniona na pół etatu pracownica w górskim parku stanowym, podejmuje się bardzo trudnego wyzwania pod koniec sezonu, pragnąc za wszelką cenę udowodnić wszystkim swoją wartość. Kiedy bohaterka podejmuje złą decyzję, w której wyniku znajduje się głęboko w dzikich ostępach, jest świadkiem potencjalnego przestępstwa. Pozbawiona kontaktu ze światem, po zgubieniu swojej krótkofalówki, a także poinstruowana do obrony stanu, Wendy musi walczyć z narastającym pragnieniem ucieczki, aby przetrwać calutką noc, samotnie, głęboko w dziczy. Jeśli podoła temu zadaniu, to udowodni wszystkim niedowiarkom, jak również sobie, iż ulepiono ją z twardszej gliny, niż początkowo sądziła.

Body At Brighton Rock to solowy reżyserski debiut Benjamin. Wcześniejszymi dokonaniami rzeczonej powyżej twórczyni była pomoc przy kręceniu Southbound i XX, a także przyłożenie ręki do napisania scenariuszy wspomnianych przed momentem dzieł. Ponadto Benjamin opracowuje również obecnie tekst do remake’u kultowego obrazu grozy pt. Noc komety.

Postać o imieniu Wendy odgrywa względna nowicjuszka w branży filmowej, a mowa tutaj o Karinie Fontes, która zadebiutowała na ekranach kin produkcją o tytule Southbound. W obsadzie produkcji znajdują się również następujące gwiazdy: Casey Adams, Emily Althaus i Miranda Bailey.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Magnet Releasing

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?