Advertisement

Booksmart – zaplanuj sobie całe lato! Zabawny fragment filmu!

Wytwórnia Annapurna Pictures opublikowała zabawny fragment filmu zatytułowanego Booksmart. Obraz jest reżyserskim debiutem utalentowanej aktorki – Olivii Wilde. Serdecznie zapraszam do oglądania.

Tym razem klip ukazuje dość zabawną scenę, której bohaterkami są Molly i jej bliska koleżanka. Dziewczyny ujawniają swoje plany na lato.

Zobacz również: Blinded by the Light – poznaj siłę utworów legendarnego Bruce’a Springsteena!

Historia podąża śladami postaci odgrywanych przez Kaitlyn Dever i Beanie Feldstein, dwóch supergwiazd, jak również najlepszych przyjaciółek, które w przededniu ukończenia szkoły średniej boleśnie uświadamiają sobie, iż mogły pracować mniej, a w zamian za to więcej się bawić. Kogo z nas nie dopadło kiedyś takie uczucie? Zdeterminowane zatem dorównać pod tym względem swoim rozrywkowym rówieśnikom, dziewczyny za punkt honoru obierają sobie misję nadrobienia czterech lat imprezowych zaległości w jedną, pełną wrażeń noc!

Scenariusz do obrazu sporządziły Emily Halpern i Sarah Haskins. Katie Silberman natomiast wprowadziła konieczne poprawki. Booksmart to inteligentna komedia, opowiedziana w oryginalny sposób, jak również ze świeżej oraz współczesnej perspektywy. Traktuje ona o szkolnych przyjaciółkach i ich nierozerwalnej więzi. Ponadto produkcja stara się uchwycić ducha naszych czasów. To historia o dorastaniu przygotowana dla przyszłych pokoleń.

Obsada obrazu składa się z następujących gwiazd: Jason Sudeikis, Jessica Williams, Lisa Kudrow, Will Forte, Beanie Feldstein, Kaitlyn Dever, Molly Gordon, Billie Lourd, Skyler Gisondo, Noah Galvin, Diana Silvers, Mason Gooding, Victoria Ruesga, Austin Crute, Eduardo Franco i Nico Hiraga.

Booksmart zadebiutuje w amerykańskich kinach już 24 maja 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Annapurna Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?