Captive State – zniszczona przez obcych Ziemia na nowych plakatach oraz zdjęciu!

Magazyn EMPIRE opublikował nowe plakaty oraz zdjęcie promujące nadchodzące wielkimi krokami widowisko science fiction pt. Captive State. Obraz ukazuje 10-letnią okupację Ziemi przez najeźdźców z kosmosu.

Captive State

Fot.: EMPIRE

Captive State

Fot.: EMPIRE

Captive State

Fot.: EMPIRE

Zobacz również: Hobbs & Shaw – były mistrz WWE Universal Championship w obsadzie widowiska akcji! Nowe fotosy!

Film Captive State dzieje się w dzielnicy Chicago, prawie dekadę po okupacji przez siły pozaziemskie. Produkcja bada życie po obu stronach konfliktu – kolaborantów i dysydentów.

Omawiany film sci-fi nakręcił znający się na swojej profesji Rupert Wyatt (Geneza planety małp, Gracz), który również sporządził oryginalny scenariusz razem z Ericą Beeney. Obsada widowiska prezentuje się następująco: John Goodman (10 Cloverfield Lane), Ashton Sanders (Moonlight), Jonathan Majors (When We Rise), Machine Gun Kelly (Nerve), a także zwyciężczyni Nagrody Akademii Filmowej i nominowana do Złotego Globa Vera Farmiga (Obecność). Film wyprodukował David Crockett i Rupert Wyatt. Funkcje producentów wykonawczych powzięli na swoje barki Jeff Skoll i Jonathan King.

Captive State pojawi się w amerykańskich kinach 29 marca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Focus Features

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?