Chyba na pewno ty – Wong i Park ponownie razem w nowym zwiastunie filmu!

Platforma Netflix opublikowała oficjalny zwiastun swojej nadchodzącej wielkimi krokami komedii romantycznej pt. Chyba na pewno ty. Jej gwiazdami są: Ali Wong i Randall Park. Warto tutaj dodać, że w zwiastunie pojawia się również postać grana przez Keanu Reevesa! Serdecznie zapraszam do oglądania!

Oficjalny opis filmu (z platformy Netflix): Wszyscy uważali, że Sasha i Marcus zostaną parą. Wszyscy, tylko nie oni. Ale gdy po 15 latach znów się spotykają, pojawia się pytanie, czy ci wszyscy nie mieli racji…

Zobacz również: Annabelle wraca do domu – nowy plakat zapowiada demony, jakie zobaczymy w filmie!

W obsadzie filmu, oprócz Randalla Parka i Ali Wong, znajdują się również: Keanu Reeves, Michelle Buteau, Vivian Bang, Karan Soni, Charlyne Yi, Daniel Dae Kim, James Saito i Susan Park.

Reżyserem komedii romantycznej jest Nahnatchka Khan. Twórca nakręcił obraz na podstawie scenariusza sporządzonego przez Michaela Golamco, Randalla Parka i Ali Wong.

Chyba na pewno ty będzie dostępny w ofercie platformy Netflix, jak również w kinach, już od 31 maja 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?