Advertisement
Advertisementpixel

Annabelle wraca do domu – nowy plakat zapowiada demony, jakie zobaczymy w filmie!

Wytwórnia New Line Cinema opublikowała nowy plakat promujący jej nadchodzący wielkimi krokami horror zatytułowany Annabelle wraca do domu. Jest to siódma i zarazem najnowsza składowa uniwersum Jamesa Wana. Grafika zapowiada także debiut nowych demonów. Są nimi między innymi złowieszcza zabawka w postaci małpki, duch zwany Oblubienicą oraz wilkołak. Omówiony plakat znajdziecie poniżej.

Warto tutaj zaznaczyć, że w omawianej odsłonie Annabell pojawią się Vera Farmiga i Patrick Wilson!

Zobacz również: Angel Has Fallen – Mike Banning wrobiony w morderstwo! Pierwszy zwiastun i plakat!

Kolejna część ponownie, jak nietrudno zgadnąć, skoncentruje się na tytułowej, złowieszczej lalce, jednakże tym razem, upiorna zabawka będzie już pod kontrolą badaczy paranormalnych zjawisk Eda i Lorraine Warrenów. W omawianym filmie Mckenna Grace odegra Judy Warren, czyli córeczkę wspomnianej pary. Dziewczynka razem ze swoimi nastoletnimi opiekunkami stanie się celem demonicznej lalki po tym, jak badacze umieszczą złowieszczy przedmiot w swoim pokoju nadprzyrodzonych artefaktów. Brzmi intrygująco? W role opiekunek do dziecka wcielą się Madison Iseman i Katie Sarife.

W skład omawianego uniwersum wchodzi mnóstwo filmów. Znajdują się tutaj dwa obrazy wyreżyserowane przez Jamesa Wana, które tak w ogóle dały początek nadmienionej sadze. Są nimi kultowa Obecność i jej równie udana kontynuacja. Kolejnym obrazem jest spin off wspomnianych produkcji pt. Annabelle, który pod wieloma względami był znacznie gorszy. Następnie wydano sequel rzeczonego przed momentem horroru. Jest nim Annabelle: Narodziny zła. Obraz okazał się komercyjnym i artystycznym sukcesem. Niemal dorównał swoim poziomem produkcjom Jamesa Wana. Ostatnio zaś na ekrany trafiła Zakonnica. Niestety pod względem artystycznym film okazał się zupełną klapą, mimo iż zarobił naprawdę dużo pieniędzy. Warto dodać, że aktualnie gości w kinach film Topielisko. Klątwa La Llorony, również wliczający się do omawianej sagi. Niestety wnioskując po recenzjach, trzyma poziom nieudanej Zakonnicy. Poza tym, obecnie trwają przymiarki do trzeciej odsłony Obecności oraz obrazu traktującego o pewnym stworze z dwójki. Chodzi tutaj o Crooked Man, którego widzowie mogli poznać już na ekranach kin w 2016 roku.

Trzecia część omawianej serii będzie reżyserskim debiutem Gary’ego Daubermana. Twórca był scenarzystą odpowiedzialnym za fabułę dwóch poprzednich odsłon. Warto tutaj wspomnieć, iż Dauberman napisał również tekst do ogromnego hitu wytwórni New Line Cinema, którym okazał się obraz To. Twórca jest także  odpowiedzialny, co nikogo nie powinno dziwić, za scenariusz do kontynuacji wspomnianego widowiska.

Film Annabelle wraca do domu zadebiutuje w polskich kinach już  12 lipca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – New Line Cinema

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?