Claudia Kim przerywa milczenie na temat swojej roli w Fantastycznych zwierzętach 2

Najnowszy zwiastun oraz plakaty filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda ujawniły, że Claudia Kim w filmie sequelu wciela się w postać znaną wszystkim fanom filmów i książek o Harrym Potterze.

Potwierdziły się fanowskie przypuszczenia na temat postaci, w którą wciela się Claudia Kim. Nowe materiały promocyjne ujawniły, że gwiazda serialu Marco Polo wciela się w postać Nagini. Jak wiadomo z serii książek o Harrym Potterze, Nagini to wąż będący zabójczym sługą Lorda Voldemorta, który również stał się jednym z horkruksów Czarnego Pana. W Fantastycznych zwierzętach 2 najwidoczniej poznamy tragiczną historię tej magicznej postaci, która jest jednym z ważniejszych antagonistów Harry’ego Pottera.

claudia kim nagini

fot. Warner Bros.

Przez ponad rok aktorka z Korei Południowej musiała trzymać w sekrecie informacje na temat odgrywanej przez siebie postaci. Teraz dostała od wytwórni zielone światło, by wypowiadać się o swojej roli. W Fantastycznych zwierzętach 2 poznamy Nagini jako członkinię cyrkowej trupy, która daje występy przed mugolami. Jak można się domyślić, jej popisowym numerem jest przemiana w węża. Co więcej, Nagini w Zbrodniach Grindelwalda otrzyma swój origin story. Nie będzie jeszcze złoczyńcą, a zobaczymy ją z innej strony.

Widzieliśmy ją do tej pory jako Horkruksa. W filmie będzie wspaniałą i wrażliwą kobietą, która pragnie żyć. Pragnie pozostać człowiekiem i myślę, że to będzie stanowić świetny kontrast dla tej postaci.

Transformacja w węża związana jest z tajemniczą klątwą krwi Maledictus, która sprawi, że w końcu przeobrazi się w gada na stałe.

Ona czuję czasami, że tego się nie da kontrolować. Wie, że w pewnym momencie stanie się bestią, więc odczuwa presję związaną z upływającym czasem.

Kim nie może na obecną chwilę zdradzić, czy Nagini jest czarodziejką, a na temat jej mocy wypowiada się ostrożnie.

Posiada moce, które nie zostały jeszcze zbadane. Nie mogę potwierdzić, że ma moc taką jak czarodzieje. Nie posiada różdżki.

Aktorka potwierdziła, że Nagini zaprzyjaźni się ze znanym z pierwszej części Credencem Barebonem, co było raczej wiadome z pierwszych zapowiedzi i grafik promujących Zbrodnie Grindelwalda.

Czasami przedstawiam się jako „jedyna przyjaciółka Credence’a”. Wspaniałe jest jak te dwie zniszczone dusze są w stanie stworzyć przyjacielską relację wewnątrz cyrku. Credence jest dla niej ważny, bo wspiera ją, by korzystała ze swoich mocy.

Claudia Kim Nagini Credence Barebone

fot. Warner Bros.

Akcja filmu rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

Zobacz również: Harry Potter wygenerowany przez algorytm – jest cudownie bezsensowny

W filmie reżyserowanym przez Davida Yatesa wystąpią Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Dan Fogler, Johnny Depp, Ezra Miller, Jude Law, Zoë Kravitz, Callum Turner, David Sakurai, Claudia Kim, Brontis Jodorowsky, Wolf Roth, Victoria Yeates, Derek Riddell, Poppy Corby-Tuech, William Nadylam oraz Cornell S. John.

Polska premiera filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 16 listopada 2018.

Źródło: Ew.com / ilustracja wprowdzenia: Warner BRos.

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?