Elle Fanning jako polska emigrantka w muzycznym talent show. Zwiastun filmu Moja Gwiazda: Teen Spirit

Moja Gwiazda: Teen Spirit to film o polskiej nastolatce, która bierze udział w muzycznym talent show w Wielkiej Brytanii. W rolach matki i córki zobaczymy polską aktorkę Agnieszkę Grochowską i hollywoodzką gwiazdę Elle Fanning, która zasiada w jury tegorocznego 72. Miedzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Produkcja trafi do polskich kin i z tej okazji zadebiutował rodzimy zwiastun obrazu.

Opis filmu: W Wielkiej Brytanii mieszka ponad milion Polaków, którzy próbują spełnić swoje marzenie o lepszym życiu. Jedną z nich jest nastoletnia Violet Waleńska, która śni o karierze w brytyjskim show-biznesie. Jej kochająca, ale mocno stąpająca po ziemi matka widzi ją raczej w szkole, która da jej spokojną, pewną pracę. Gdy w ich miasteczku odbywają się eliminacje do słynnego talent show „Teen Spirit”, Violet bez wiedzy matki bierze w nich udział i ku swemu zdumieniu przechodzi do finałowego etapu. Skromna, niedoświadczona, ale utalentowana nastolatka z prowincji trafia nagle w tryby wielkiej rozrywkowej machiny. Tu wszystko dzieje się szybko, każdy myśli tylko o sobie, a o sukcesie nie zawsze decyduje talent. W takiej sytuacji to właśnie wsparcie najbliższych może okazać się kluczowe w drodze na życiowy szczyt. Los młodzieńczych marzeń Violet jest więc nie tylko w rękach jurorów, ale także jej matki.

Teen Spirit

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Polacy w produkcjach zagranicznych. Podsumowanie 2017 roku

Na ścieżce dźwiękowej utwory takich gwiazd jak Ariana Grande, Annie Lennox, Ellie Goulding, Robyn, Orbital, Katy Perry.

Polska premiera została wyznaczona na 5 lipca.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna filmu Moja Gwiazda: Teen Spirit

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?