AdvertisementFive Feet Apart – oto przepiękna piosenka promująca poruszający dramat dla nastolatków!

Wytwórnia Lakeshore Records zajmuje się sprzedażą soundtracku do wysoce oczekiwanego, nastoletniego melodramatu z udziałem Cole’a Sprouse’a i Haley Lu Richardson. Mowa tutaj o produkcji zatytułowanej Five Feet Apart. Zatem wspomniany krążek z zestawem przepięknych piosenek trafi na wirtualne półki już 15 marca. Cieszycie się? W związku z powyższym w sieci zadebiutował utwór, mający za zadanie promocję omawianego soundtracku. Poniżej możecie więc zapoznać się z Breathe autorstwa Briana Tylera i Bretona Viviana, do czego Was serdecznie namawiam! Naprawdę warto.

Zobacz również: To my – nic nie powstrzyma intruzów w nowych zapowiedziach filmu!

Scenarzystami filmu są Mikki Daughtry i Tobias Iocanis. Jego reżyserią zajął się natomiast Justin Baldoni. Sama produkcja opowiada historię siedemnastoletniej Stelli Grant. Dziewczyna większość własnego życia spędziła w szpitalach ze względu na dręczącą ją mukowiscydozę. Niemniej nastolatka spotyka w końcu na swojej drodze czarującego Willa Newmana, cierpiącego na tę samą chorobą, co bohaterka omawianego dzieła. Pomiędzy parą niemal natychmiastowo pojawia się nić porozumienia, jednakże z uwagi na ich coraz gorszy stan zdrowotny, nie mogą zasmakować miłości. Ponadto Stella musi za wszelką cenę uratować Willa, buntującego się przeciwko własnemu leczeniu.

W obsadzie filmu, oprócz wymienionych powyżej gwiazd, znajdują się ponadto: Moises Arias, Kimberly Herbet Gregory, Parminder Negra, Emily Baldoni, Gary Weeks i Claire Forlani.

Five Feet Apart zadebiutuje w amerykańskich kinach już 15 marca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – CBS Films

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jagoda pisze:

po co komu soundtrack jak nie ma tego filmu w kinie…

Zuza pisze:

Zgodzę się bardzo długo czekam na premierę tego filmu i mam nadzieję że dostaniemy informacje czy będzie premiera w Polsce bo na razie nie mogę znaleźć żadnych informacji

Ola pisze:

bardzo podoba mi się piosenka, rzeczywiście piękna, jednak bardziej wolałabym się dowiedzieć kiedy będzie w Polsce premiera filmu, bo wiem że książki w polskim wydaniu będą dostępne dopiero od 15 maja

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?