Five Feet Apart – przeciwności losu jedynie wzmacniają nasze uczucia do drugiej osoby! Nowy zwiastun filmu!

Wytwórnia CBS Films opublikowała kolejny zwiastun swojego nadchodzącego wielkimi krokami nastoletniego melodramatu z udziałem Cole’a Sprouse’a i Haley Lu Richardson. Mowa tutaj o produkcji zatytułowanej Five Feet Apart. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Zobacz również: Yesterday – zwiastun komedii o zespole The Beatles w reżyserii Danny’ego Boyle’a!

Scenarzystami filmu są Mikki Daughtry i Tobias Iocanis. Jego reżyserią zajął się natomiast Justin Baldoni. Sama produkcja opowiada historię siedemnastoletniej Stelli Grant. Dziewczyna większość swojego życia spędziła w szpitalach ze względu na dręczącą ją mukowiscydozę. Niemniej nastolatka spotyka w końcu na swojej drodze czarującego Willa Newmana cierpiącego na tę samą chorobą, co ona sama. Pomiędzy parą niemal natychmiastowo pojawia się nić porozumienia, jednakże z uwagi na ich coraz gorszy stan zdrowotny, nie mogą zasmakować miłości. Ponadto Stella musi za wszelką cenę uratować Willa, buntującego się przeciwko własnemu leczeniu.

W obsadzie filmu, oprócz wymienionych powyżej gwiazd, znajdują się ponadto: Moises Arias, Kimberly Herbet Gregory, Parminder Negra, Emily Baldoni, Gary Weeks i Claire Forlani.

Five Feet Apart zadebiutuje w amerykańskich kinach już 22 marca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – CBS Films

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?