Godzilla II: Król potworów – nowy klip! Król Ghidorah w roli głównej

Pojawiło się wideo z przedstawionym kolejnym przeciwnikiem tytułowego legendarnego monstrum. Tym razem chodzi o króla Ghidorah, arcywroga Godzilli.

Zobacz również: James Gunn zamienia film o Supermanie w horror. Pierwszy zwiastun Brightburn

Sequel docenionego przez krytyków filmu może poszczycić się obsadą składającą z następujących gwiazd: Vera Farmiga, Ken Watanabe, Sally Hawkins, Kyle Chandler, Millie Bobby Brown, Bradley Whitford, Thomas Middleditch, Charles Dance, O’Shea Jackson Jr., Aisha Hinds i Zhang Ziyi.

Historia podąża za heroicznymi wysiłkami krypto-zoologicznej agencji Monarch, która mierzy się z grupą stworów o niewyobrażalnych rozmiarach. Wśród tych przerażających potworów znajduje się: potężna Godzilla, a także Mothra i Rodan, z którymi się zmaga. Ma również pojawić się trzygłowy Król Ghidorah! Kiedy te trzy antyczne stwory – przedstawiciele super-gatunków, od wielu, wielu lat uważane jedynie za mity, powstają, by ponownie przejąc dominację na świecie, ludzkość staje w obliczu zagłady.

Dougherty wyreżyserował film na podstawie własnego scenariusza sporządzonego razem z Zachem Shieldsem. Film wytwórni Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures zadebiutuje w amerykańskich kinach już 31 maja 2019 roku.

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?