Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – oto widowiskowy, finałowy zwiastun zakończenia trylogii!

Coraz bliżej nam do wielkiego zwieńczenia trzeciej, wzbudzającej kontrowersje jak żadna inna, gwiezdnowojennej trylogii. Przygotowuje nas na to ostateczny zwiastun.

Nowe wideo odpuszcza sobie motyw mrocznej wersji Rey, ale zamiast tego mamy sporo innych intrygujących scen. Jak widać, w Skywalker. Odrodzenie nie będziemy narzekać na widowiskowe sceny, ponownie również słychać głos Palpatine’a. Pojawił się też nowy plakat filmu.

Zobacz również: Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie będzie najdłuższym filmem sagi?

W obsadzie IX Epizodu Gwiezdnych wojen znaleźli się ponownie: Daisy Ridley (Rey), Adam Driver (Kylo Ren), John Boyega (Finn), Oscar Isaac (Poe Dameron), Lupita Nyong’o (Maz Kanata), Domhnall Gleeson (Generał Hux), Kelly Marie Tran (Rose), Joonas Suotamo (Chewbacca), Mark Hamill (Luke Skywalker), Anthony Daniels (C-3PO) oraz Billie Lourd. Ponadto dołączą do nich m.in. Dominic Monaghan, Keri Russell, Naomi Ackie i Richard E. Grant. Co więcej, do roli Lando Calrissiana powróci Billy Dee Williams. W filmie pojawi się również postać Lei Organy, w którą wcielała się zmarła Carrie Fisher, a sceny z jej udziałem zostaną stworzone dzięki niewykorzystanym nagraniom z poprzednich odsłon trylogii sequelowej.

Skywalker

Disney

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?