Jak wytresować smoka 3 – mamy pierwsze recenzje!

Na portalu The Rotten Tomatoes pojawiły się pierwsze recenzje wysoce oczekiwanej, trzeciej części niezwykle popularnej i lubianej animowanej serii pt. Jak wytresować smoka! Aktualnie film posiada siedem recenzji i wszystkie są pozytywne!

Animacja zdobyła uznanie liczących się portali filmowych, takich jak: The Hollywood Reporter, Variety czy The Wrap. Średnia obrazu wynosi aktualnie 7.5 oczka na 10, co świadczy o wysokim poziomie wykonania. Krytycy chwalą w produkcji przede wszystkim jej przemyślanie zakończenie, będące gorzko-słodkim pożegnaniem, z którym niełatwo będzie się wielu widzom pogodzić. Podobno film utrzymany jest w klimacie poprzednich odsłon i cechuje się prawdziwym bijącym sercem oraz niewątpliwą pasją jego twórców. Widzowie zatem będą się śmiać i płakać, a definitywne zakończenie trylogii wywrze na nich przeogromny wpływ i odbierze głos na kilka dobrych chwil. Brzmi zbyt dobrze? Myślę, że w tym wypadku nie musimy nawet wierzyć słowom krytyków i w ciemno udać się na animację do kin. Takie widowisko przecież nie często się zdarza.

Jak wytresować smoka 3

Fot.: DreamWorks Animation

Zobacz również: X-Men: Mroczna Phoenix – zaniepokojony wróg i przyjaciel na nowym zdjęciu!

Jak wytresować smoka to wysoce oczekiwana przez fanów animacji na całym świecie produkcja, której bohaterem jest nietęgo wyglądający chłopak o imieniu Czkawka (Jay Baruchel). Młody idealista właśnie realizuje swoje wielkie marzenie. Jest nim stworzenie prawdziwej utopii, gdzie ludzie i smoki żyją ze sobą w zgodzie. Z kolei odkrycie przez Szczerbatka nieokiełznanego oraz nieuchwytnego towarzysza, skutecznie odciąga Nocną Furię od jego domu, a także przyjaciół. Kiedy na horyzoncie pojawia się niebezpieczeństwo, zdolności przywódcze chłopaka zostają bezlitośnie przetestowane. Tym razem zarówno smoki, jak i ich jeźdźcy będą musieli podjąć niemożliwe wręcz decyzje, aby zapewnić przetrwanie obu gatunkom.

Reżyserem obrazu jest Dean DeBlois. Oryginalna obsada głosowa filmu składa się z kolei z następujących nazwisk: Jay Baruchel, America Ferrera, Kit Harington, Cate Blanchett, Gerard Butler, Kristen Wiig, Craig Ferguson i F. Murray Abraham.

Animacja Jak wytresować smoka 3 pojawi się w polskich kinach już 15 lutego 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net; ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures; DreamWorks Animation

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?