Jak wytresować smoka 3 – nierozerwalna więź i finałowa batalia w nowych zapowiedziach!

Wytwórnie Universal Pictures i DreamWorks Animation opublikowały dwie nowe zapowiedzi trzeciej części niewątpliwe hitowej serii animowanej pt. Jak wytresować smoka. Pierwszy zwiastun ukazuje nierozerwalną więź pomiędzy Czkawką i Szczerbatkiem. Drugi z kolei skupia się na zabawnym fragmencie z finałowej potyczki. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Zobacz również: Fyre – ekskluzywna impreza Ja Rule’a, która okazała się klapą! Zwiastun, zdjęcia oraz plakat!

Jak wytresować smoka to wysoce oczekiwana przez fanów animacji na całym świecie produkcja, której bohaterem jest nietęgo wyglądający chłopak o imieniu Czkawka (Jay Baruchel). Młody idealista właśnie realizuje swoje wielkie marzenie. Jest nim stworzenie prawdziwej utopii, gdzie ludzie i smoki żyją ze sobą w zgodzie. Z kolei odkrycie przez Szczerbatka nieokiełznanego oraz nieuchwytnego towarzysza, skutecznie odciąga Nocną Furię od jego domu, a także przyjaciół. Kiedy na horyzoncie pojawia się niebezpieczeństwo, zdolności przywódcze chłopaka zostają bezlitośnie przetestowane. Tym razem zarówno smoki, jak i ich jeźdźcy będą musieli podjąć niemożliwe wręcz decyzje, aby zapewnić przetrwanie obu gatunkom.

Reżyserem obrazu jest Dean DeBlois. Oryginalna obsada głosowa filmu składa się z kolei z następujących nazwisk: Jay Baruchel, America Ferrera, Kit Harington, Cate Blanchett, Gerard Butler, Kristen Wiig, Craig Ferguson i F. Murray Abraham.

Animacja Jak wytresować smoka 3 pojawi się w polskich kinach już 15 lutego 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net; ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures; DreamWorks Animation

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?