Jeremy Renner zapowiada ekscytujące wieści dotyczące Avengers 4

Nie wiadomo, co się dokładnie działo z postacią Hawkeye’a w trakcie Wojny bez granic, poza tym, że znajdował się w areszcie domowym. Czekamy za to na jego występ w Avengers 4.

Póki co odgrywający superbohatera Jeremy Renner pojawił się na Tokyo Comic Con. Oczywiście weteran MCU nie zdradził niczego, ale dał znać, że niedługo czekają nas ciekawe wieści związane z nadchodzącym czwartym juz crossoverem superherosów.

Zobacz również: Nowy plakat Kapitan Marvel. Określono, kiedy wyjdzie nowy zwiastun

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać. Za film odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic. Mowa tu o reżyserach Joe i Anthony’m Russo oraz scenarzystach Christopherze Markusie i Stephenie McFeely’u.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

P pisze:

A to nie Ant-Man był w areszcie domowym?

Ms pisze:

Ant-man i Hawkey byli w areszcie
domowym

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?