Jumanji 3 – Awkwafina i Danny DeVito dołączają do obsady filmu!

Awkwafina oraz Danny DeVito weszli właśnie na podkład Jumanji 3. W obsadzie wysoce oczekiwanego widowiska znajdują się również główni bohaterowie drugiej części, czyli Dwayne Johnson, Kevin Hart, Karen Gillan i Jack Black. Informacją na temat angażu pierwszej ze wspomnianych gwiazd podzielił się ze światem portal The Hollywood Reporter, a o zatrudnieniu drugiej napisał na swoich łamach wortal Variety.

Jumanji 3

Fot.: CTMG, Inc.

Zobacz również: Dumbo – poznajcie bohaterów widowiska na nowych plakatach!

Mimo iż nie ujawniono żadnych szczegółów na temat roli Awkwafiny w nadchodzącym sequelu Jumanji: Przygoda w dżungli, to według oficjalnego oświadczenia aktorka zagra znaczącą, a co za tym idzie, jedną z kluczowych postaci w omawianym widowisku. Z kolei o dołączeniu do obsady Danny’ego DeVito Święty Mikołaj Dwayne Johnson wypowiedział się w następujący sposób:

Magią Jumanji jest to, kto staje się kim. Tak więc możliwość dołączenia Danny’ego DeVito do obsady widowiska była zbyt atrakcyjna, aby z niej tak zwyczajnie zrezygnować. Wiemy, że to właściwy krok i tego chcemy dostarczyć naszym widzom na kolejne Święta Bożego Narodzenia. Mikołaj Dwayne Johnson kocha wszystkich.

Brzmi intrygująco? Warto tutaj dodać, że sam Dwayne Johnson podał jakiś czas temu za pośrednictwem swojego Instagrama (a jakby inaczej) datę premiery kolejnej części popularnej serii o niesamowitej i ponadczasowej grze. Trzecia odsłona wkroczy więc do kin już 13 grudnia 2019 roku. Ponadto reżyserią obrazu zajmie się twórca pierwowzoru, czyli Jake Kasdan.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – CTMG, Inc.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?