Kosmiczny mecz 2 – tytuł sequela ujawniony w logo!

Logo, które niedawno poszło w obieg po Internecie, zdradza oficjalny tytuł filmu Kosmiczny mecz 2, w którym w główną rolę wcieli się LeBron James.

Space Jam: A New Legacy – Tak brzmi oficjalny tytuł kontynuacji filmu Kosmiczny mecz. Gwiazdor sequela, LeBron James, udostępnił w sieci logo produkcji, które szybko obiegło Internet.

Kosmiczny mecz 2

fot. materiały prasowe

Reżyserem kontynuacji został Malcolm D. Lee, a producentem Ryan Coogler. Ten pierwszy znany jest głównie z filmów Drużba, Tajniak, Czas na przyjaźń, Straszny film 5, Laski na gigancie. Natomiast tego drugiego można kojarzyć głównie z reżyserii Creed: Narodziny legendy czy też Czarnej Pantery. Fuzja tych dwóch twórców filmowych może okazać się trafnym połączeniem.

Obsada wydaje się być dosyć ciekawa, bo będziemy mogli podziwiać niezwykłe postacie, takie jak: Królik Bugs, Nneka Ogwumike, Don Cheadle, Cevair Wright, Damian Lillard, Klay Thompson, Diana Taurasi, Sonequa Martin Green i innych.

Fani sportu nie będą zawiedzeni, bo do obsady dołączyło wiele gwiazd amerykańskiej koszykówki.

Premierę filmu Kosmiczny mecz 2 zaplanowano na 14 lipca 2021 roku.

Źródło: Deadline

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?