Lego: Przygoda 2 – pierwszy zwiastun sequela zakręconej animacji! Emmet powraca!

Wczoraj mogliśmy obejrzeć pierwszy plakat nowej produkcji z serii Lego, teraz pora na pierwszą zapowiedź, na której Emmet Brickowski wpada w kolejne tarapaty!

Poniżej możemy zobaczyć, co w sequelu Lego: Przygoda czeka naszych starych znajomych:

Pierwsza część klockowej animacji w reżyserii Phila Lorda i Christophera Millera miała premierę w 2014 r. i zebrała świetne recenzje u krytyków oraz cieszyła się ogromną popularnością wśród widzów. Film opowiadał o przygodach Emmeta, przeciętnej figurki lego, której przepowiedziano, że uratuje świat przed zagładą. Wraz z nowo poznaną drużyną rusza na niebezpieczną wyprawę.

Obsada dubbingujących również była doborowa: Chris Pratt, Will Ferrell, Elizabeth Banks, Will Arnett, Liam Neeson, Morgan Freeman, Jonah Hill, Channing Tatum, Alison Brie, Nick Offerman czy sam Anthony Daniels, wcielający się w swoją legendarną postać C3PO.

plakat filmu Lego: Przygoda 2

Fot. Materiały prasowe

Żródło: Youtube / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?