Liga Sprawiedliwości – Junkie XL ukończył muzykę do Snyder Cut?

Choć wielu wciąż jeszcze gorąco wierzy w taką możliwość, większość osób traktuje perspektywę powrotu Snydera z jego kompletną wizją tejże produkcji dość pobłażliwie.

Tymczasem pojawiły się informacje, które dość mocno sugerują, jakoby Liga Sprawiedliwości w wersji Snyder Cut faktycznie miała szansę się pojawić Tom Holkenborg a.ka. Junkie XL, którego zastąpił Danny Elfman na stanowisku kompozytora z inicjatywy przejmującego projekt Jossa Whedona, miał ukończyć prace nad utworami. Holkenborg nie potwierdził jednak, czy jego muzyka będzie wprowadzona do ewentualnej wersji Zacka Snydera. Nadal zatem czekamy na ewentualne potwierdzenie (jeżeli ono w ogóle nadejdzie).

The Flash

kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

Zobacz również: Batman: Beyond – kompletna, limitowana edycja już dostępna do kupienia!

Opis dystrybutora produkcji (kino): Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck – Batman, Henry Cavill – Superman, Amy Adams – Lois Lane, Gal Gadot – Wonder Woman, Jason Momoa – Aquaman, Ezra Miller – The Flash, Ray Fisher – Cyborg, Willem Dafoe – Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg – Lex Luthor, Jeremy Irons – Alfred Pennyworth, Diane Lane – Martha Kent, Connie Nielsen – Queen Hippolyta, J.K. Simmons – Komisarz Gordon, Ciarán Hinds – Steppenwolf, Amber Heard – Mera i Kiersey Clemons – Iris West.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?