Little – zwiastun przezabawnej komedii fantasy! Regina Hall ponownie zostanie trzynastolatką!

Wytwórnia Universal Pictures opublikowała kolejny zwiastun swojej nadchodzącej wielkimi korkami komedii fantasy pt. Little. Gwiazdami produkcji są: Regina Hall, Issa Rae i Marsai Martin. Film zadebiutuje w amerykańskich kinach już 12 kwietnia 2019 roku.

Zobacz również: Detektyw Pikachu – nowy zwiastun widowiska o pokemonach!

Hall i Martin odgrywają dwa różne wcielenia jednej postaci o imieniu Jordan Sanders. Pierwsza z rzeczonych pań występuje w obrazie jako dorosła wersja wspomnianej bohaterki, będąca potentatem w dziedzinie technologii. Brzmi poważnie? Martin z kolei odegra trzynastoletnią wersję Jordan, która budzi się w swoim apartamencie z dorosłego życia, tuż przed bardzo ważną prezentacją.

Rae wystąpi w omawianym obrazie jako wyjątkowo cierpliwa asystentka głównej bohaterki o imieniu April. Rezolutna pracownica będzie jedyną osobą, która pozna sekret Jordan i postanowi jej dobrowolnie pomóc. Little to zatem lekka i sympatyczna komedia o cenie sukcesu, sile siostrzanej miłości oraz możliwości ponownego przeżycia okresu dojrzewania, a co za tym idzie, zmiany swojego życia.

Little

Fot.: Universal Pictures

Little nakręciła Tina Gordon. Historię oraz scenariusz opracowały Tracy Oliver i wspomniana przed chwilą reżyserka na podstawie pomysłu nastoletniej aktorki biorącej udział w omawianym filmie, a mowa tutaj o Martin. Produkcją zajęli się z kolei: Will Packer, James Lopez, Kenya Barris, Preston Holmes, Regina Hall, Marsai Martin i Josh Martin.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?