Mission: Impossible z dwoma kolejnymi filmami! Christopher McQuarrie powróci!

Sukcesy ostatnich części serii Mission: Impossible nie pozostały niezauważone. Wkrótce czekają nas kolejne części serii.

Zostało oficjalnie ogłoszone, że w 2021 i 2022 roku (obie części w wakacje) powstaną sequele tej naprawdę długiej już serii. Przerwa jest nieco dłuższa przez wzgląd na kolejną część Top Gun. Powrócić ma reżyser Christopher McQuarrie oraz trzon głównej ekipy, czyli Tom Cruise, Ving Rhames, Simon Pegg i Rebecca Ferguson.

Zobacz również: Wojownicze żółwie ninja ponownie powrócą! Zatrudniono scenarzystę reboota

Mission: Impossible – Fallout główni bohaterowie serii stają na starcie wyścigu z nieubłaganie płynącym czasem, kiedy jedno z ich zadań kończy się kompletną porażką. Czy i tym razem Hunt wraz ze swoją ekipą uratuje świat przed kolejnym zagrożeniem?

Nowa, niemożliwa misja zgotowana dla  przez wytwórnie Paramount Pictures i Skydance pozwoli widzom na ponownie spotkanie z charyzmatycznym agentem, Ethanem Huntem i jego całą, godną zaufania ekipą. Czekacie na powrót tych pewnych siebie śmiałków? Obecnie obsada filmu składa się z następujących osób: coraz starszy, lecz ciągle młody duchem Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Simon Pegg, Sean Harris i Alec Baldwin – w dobrze znanych sympatykom serii rolach, a także Angela Bassett, Vanessa Kirby i Henry Cavill, którzy są zupełnie nowymi twarzami w tej wieloletniej sadze. W Polsce premiera miała miejsce 10 sierpnia ubiegłego roku.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?