Advertisement

Mission: Impossible – znamy daty premiery 7. i 8. części popularnej serii!

Ethan Hunt ponownie powróci i zawalczy o pokój na świecie. Powstanie 7 i 8. część kultowej serii Mission: Impossible z fenomenalnym Tomem Cruisem. Zobaczymy je 23 lipca 2021 roku i 5 sierpnia 2022 roku w kinach.

Zaplanowana została produkcja obydwu części jednocześnie. Związane jest to prawdopodobnie z faktem, że reżyserem i scenarzystą kolejnych części Mission: Impossible będzie Christopher McQuarrie. Fani kultowej serii znają go już z 4. i 5. części, która przyniosła twórcom ogromne dochody. Mission: Impossible – Fallout, czyli hit wakacji 2018 roku, zarobił prawie 800 milionów dolarów na całym świecie,

Fot: kadr z filmu Mission: Impossible Rogue Nation

Zobacz również: Wikingowie – zobacz teaser 6. sezonu!

Mission: Impossible – Fallout główni bohaterowie serii stają na starcie wyścigu z nieubłaganie płynącym czasem, kiedy jedno z ich zadań kończy się kompletną porażką. Czy i tym razem Hunt wraz ze swoją ekipą uratuje świat przed kolejnym zagrożeniem?

Nowa, niemożliwa misja zgotowana dla  przez wytwórnie Paramount Pictures i Skydance pozwoli widzom na ponownie spotkanie z charyzmatycznym agentem, Ethanem Huntem i jego całą, godną zaufania ekipą. Czekacie na powrót tych pewnych siebie śmiałków? Obecnie obsada filmu składa się z następujących osób: coraz starszy, lecz ciągle młody duchem Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Simon Pegg, Sean Harris i Alec Baldwin – w dobrze znanych sympatykom serii rolach, a także Angela Bassett, Vanessa Kirby i Henry Cavill, którzy są zupełnie nowymi twarzami w tej wieloletniej sadze. W Polsce premiera miała miejsce 10 sierpnia ubiegłego roku.

Źródło: The Wrap/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Mission: Impossible – Fallout

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?