Podano nazwiska podkładające głos do animacji Batman: Hush. Brakuje paru dużych nazwisk

Wśród najnowszych projektów Warner Bros. Animation wyróżnić można ekranizację Batman: Hush na podstawie jednej z popularniejszych ostatnimi czasy komiksowych historii o Rycerzu Gotham. Na razie podano pierwsze nazwiska, które się tam pojawią.

Póki co są to:  Jason O’Mara, Jerry O’Connell, Tara Strong, Rainn Wilson, Bruce Thomas and Vanessa Williams. O’Mara już kilkakrotnie podkładał głos pod Batmana, z kolei Strong najmocniej kojarzy się oczywiście z Harley Quinn. Brakuje natomiast jak na razie Kevina Conroya i Marka Hamilla, czyli ulubieńców fanów „grających” kolejno Mrocznego Rycerza i Jokera.

Hush

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Kingdom – drugi zwiastun serialu o średniowiecznych zombie

Co ciekawe, obaj panowie w przeszłości stwierdzali, że bardzo chętnie wystąpiliby w takiej adaptacji. Być może któryś z nich zostanie jeszcze ogłoszony, jednak jak dotąd nic o tym nie wiadomo. A to z pewnością może być powodem do rozczarowania dla niejednego fana.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?