Polityka – Patryk Vega przedstawia Kaczyńskiego!

Nie nikną echa związane z nowym filmem Patryka Vegi. Tym razem komentarz zostawił nawet sam szef Prawa i Sprawiedliwości:

Jarosław Kaczyński stwierdził, że Polityka stanowi wstęp do hejtu. Sam reżyser dał swoją kolejną odpowiedź. Na samym końcu pojawia się Andrzej Grabowski w roli wspomnianego polityka:

Odpowiedź Patryka Vegi dla Jarosława Kaczyńskiego.

Odpowiedź Patryka Vegi dla Jarosława Kaczyńskiego.

Opublikowany przez Patryk Vega Niedziela, 16 czerwca 2019

Kto jeszcze pojawi się w obsadzie Polityki? Na pewno będzie to Iwona Bielska, którą wcielającą się w postać wzorowaną na Krystynie Pawłowicz zobaczyć można było w udostępnionym wczoraj przez reżysera klipie  oraz Maciej Stuhr,  którego przekonał projekt Vegi. Według doniesień dziennikarzy WP w Polityce ujrzymy również Janusza Chabiora (jako Antoniego Macierewicza),Zbigniewa Zamachowskiego, Daniela Olbrychskiego, Tomasza Oświecińskiego, Antoniego Królikowskiego i Ewę Kasprzyk.

Premiera filmu zaplanowana jest na 6 września.

Źródło: Facebook Patryk Vega / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?