Robin Hood: Początek – Ben Mendelsohn jest prawem oraz porządkiem w nowej zapowiedzi filmu!

Wytwórnia Lionsgate opublikowała nowy fragment filmu Robin Hood: Początek, w którym możecie podziwiać (nie)sławnego szeryfa Nottingham, zagranego tym razem przez Bena Mendelsohna. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Zobacz również: Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda – pierwsze opinie na temat filmu!

W omawianym filmie, doświadczony przez wojnę krzyżowiec i mauretański dowódca podejmują się zuchwałego buntu przeciwko skorumpowanej, angielskiej koronie. Pełen niesamowitych scen batalistycznych, zachwycającej choreografii walk, jak również zawierający ponadczasowy romans, obraz Robin Hood: Początek to historia o tym, jak tytułowy bohater został ikoną i legendą, którą wszyscy dzisiaj doskonale znamy.

Zbliżające się widowisko opisywane jest jako film utrzymany w klimacie nolanowskiej trylogii opowiadającej o przygodach Mrocznego Rycerza! Robin Hood: Początek ma na celu ponowną reinterpretację mitu legendarnego banity. Zatem historia koncentruje się na tytułowym bohaterze, który powracając z wypraw krzyżowych, odkrywa, iż Las Sherwood pogrążony jest w korupcji. Jednocząc siły z bandą wyrzutków wyjętych spod prawa, Robin Hood postanawia walczyć. Bohater zrobi wszystko, co w jego mocy, aby przywrócić ład w kraju.

Obsada: Taron Egerton – główny bohater produkcji, Jamie Foxx – Mały John, Jamie Dornan – Will Scarlet, Eve Hewson – Lady Marion, Tim Minchin – Braciszek Tuck, Paul Anderson – Sir Guy z Gisbourne i Szeryf Nottingham – Ben Mendelsohn.

Reżyserem filmu jest Otto Bathurst, który nakręcił swoje dzieło na podstawie scenariusza Joby’ego Harolda. Robin Hood: Początek zawita w polskich kinach już 29 listopada 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Summit Entertainment; Lionsgate

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?