Shaft – nowy zwiastun kontynuacji kultowej serii!

Wytwórnia Warner Bros. Pictures opublikowała nowy zwiastun filmu Shaft. Znajdziecie go poniżej. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Popularna wśród widzów opowieść o ulicznym detektywie o imieniu Shaft otrzyma już niebawem kolejną część. Pierwszy raz w rzeczoną postać wcielił się Richard Roundtree. Miało to miejsce w 1971 roku. Następnie, prawie 30 lat później, sam wielki Samuel L. Jackson przywdział skórzany płaszcz i odegrał bratanka wspomnianego powyżej bohatera, czyli Johna Shafta II. W nadchodzącej odsłonie serii Shaft gwiazdą jest Jessie T. Usher wcielający się w syna wspomnianego przed chwilą bohater. Reżyserem projektu jest Tim Story, który nakręcił omawiany obraz na podstawie scenariusza autorstwa Kenya Barrisa i Alexa Barnowa. Fabuła obrazu została osadzona 20 lat po pierwszym założeniu przez Jacksona charakterystycznego, skórzanego płaszcza, co miało miejsce w 2000 roku.

Zobacz również: Men in Black International – międzynarodowe plakaty promujące film!

Oficjalny opis filmu: JJ, znany również jako John Shaft Jr., może być ekspertem od cyberbezpieczeństwa z dyplomem MIT, ale aby odkryć prawdę o przedwczesnej śmierci swojego najlepszego przyjaciela, potrzebuje edukacji, którą może zapewnić mu tylko jego ojciec. Legendarny John Shaft (Samuel L. Jackson), nieobecny w młodości JJ, zgadza się pomóc swojemu potomstwu w poruszaniu się po opanowanym przez heroinę Harlemie. I choć odznaka analityka FBI JJ-a może kolidować ze starym prochowcem jego ojca, to przecież nie można wyrzec się rodziny, czyż nie? Poza tym Shaft ma swoje własne plany i sprawę do załatwienia, która wymaga zarówno profesjonalizmu, jak i osobistego zaangażowania.

W obsadzie filmu znajdują się następujące gwiazdy: Jessie T. Usher, Samuel L. Jackson, Richard Roundtree, Alexandra Shipp, Regina Hall, Matt Lauria, Titus Welliver i Cliff Method Man Smith.

Najnowsza odsłona serii Shaft zadebiutuje w amerykańskich kinach już 14 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?