the old guard background Advertisement

Shazam! podbija serca krytyków! Szykuje się najlepszy film DC! Czyżby Marvel miał powody do obaw?

Niedawno zdjęto embargo na recenzje do filmu Shazam!, w związku z czyn w sieci pojawiły się pierwsze opinie krytyków. Zebrał je i podsumował, jak zawsze, portal Rotten Tomatoes. Chcecie wiedzieć, jak tym razem wypadło kolejne widowisko Warner Brosa, będące adaptacją popularnych komiksów ze stajni DC? Po więcej informacji zapraszam do dalszej części poniższego newsa.

Zobacz również: Znamy reżysera kontynuacji nastoletniego dramatu pt. Do wszystkich chłopców, których kochałam!

Wygląda na to, że filmowe uniwersum DC kontynuuje dobrą passę rozpoczętą przez zeszłoroczny przebój pt. Aquaman. Według recenzji krytyków Shazam! jest zdecydowanie lepszy od całkiem przyjemnej i widowiskowej przygoda Króla Atlantis. Zatem wytwórnia Warner Bros. może prawdopodobnie szykować się na kolejny miliardowy wynik.

Obecnie Shazam! posiada bardzo wysoki wynik na portalu Rotten Tomatoes. Aż 94% z 54 recenzji jest pozytywna! To naprawdę imponujący wręcz rezultat. Twórcy opisują widowisko jako bezproblemową mieszankę humoru, pasji oraz serca. W recenzjach można przeczytać, iż Shazam! to kino superbohaterskie, które nigdy nie zapomina o prawdziwej gatunkowej sile widowiska – radosnym spełnianiu marzeń. Takich słów próżno szukać w opiniach krytyków do wcześniejszych widowisk Warner Brosa opartych na komiksach DC.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?