Sonic the Hedgehog – Tika Sumpter z główną rolą żeńską w adaptacji popularnej serii gier?

Portal Variety niedawno poinformował, że Tika Sumpter prowadzi negocjacje na temat swojego angażu do filmu wytwórni Paramount Pictures pt. Sonic the Hedgehog, który jest adaptacją popularnej serii gier wideo firmy SEGA. Podobno aktorka miałaby wystąpić w głównej roli żeńskiej, dołączając tym samym do Jamesa Marsdena w hybrydzie tradycyjnej animacji z live action.

Sonic the Hedgehog będzie czerpał inspiracje z popularnej serii gier, koncentrując się na próbach pokonania złowieszczego Doctora Robotnika przez tytułowego jeża. Celem wspomniany antagonisty jest zebranie wszystkich szmaragdów chaosu. Warto tutaj wspomnieć, że omawiany projekt to pierwsza próba przeniesienia na srebrne ekrany rzeczonej gierki. Jednakże sam Sonic zadebiutował już w kinach dwukrotnie. Pojawił się w animacji Ralph Demolka oraz przeboju Stevena Spielberga pt. Player One.

Sonic the Hedgehog

Fot.: Nintendo Switch, SEGA

Zobacz również: Predator – wielki bydlak w nowym zwiastunie filmu!

Neal H. Moritz zajmie się wyprodukowaniem obrazu, podczas gdy jego reżyserii podjął się Jeff Fowler. Z kolei Tim Miller zadba o produkcję wykonawczą omawianego projektu. Premiera filmu Sonic the Hedgehog została przewidziana na 15 listopada 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – SEGA

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?