Spider-Man: Uniwersum – wątek romansowy oraz więcej żeńskich postaci w kontynuacji animacji!

Spider-Man: Uniwersum zawierał kilkanaście przeróżnych iteracji tytułowego bohatera, co z pewnością było nie lada gratką dla fanów Człowieka Pająka. Niemniej w kontynuacji twórcy zamierzają skupić się na romansie dwójki postaci. Są nimi Miles Morales oraz Gwen Stacy. Ponadto obiecują dodać zdecydowanie więcej żeńskich postaci znanych z uniwersum o Człowieku Pająku.

Spider-Man: Uniwersum

Fot.: Sony

Zobacz również: Alita: Battle Angel – Dua Lipa wykona singiel promujący film pt. Swan Song!

W wywiadzie dla Vanity Fair szefowa wytwórni Sony, czyli Amy Pascal wyjaśniła, iż kontynuacja omawianej animacji skoncentruje się na Milesie Moralesie i Gwen Stacy, a co za tym idzie, przedstawi kwitnące pomiędzy bohaterami uczucie. Podobno sam romans był częścią oryginalnego pomysłu oraz pierwotnego scenariusza Phila Lorda, jednakże nie udało się znaleźć dla niego miejsca w końcowej wersji animacji.

Ponadto zapowiedziano, że nadchodzący sequel posłuży za za swoistą bazę do wprowadzenia i przedstawienia widzom kilkunastu nowych, żeńskich postaci z uniwersum Spider-Mana. Pomijając fakt, że produkcja skupiona będzie na Gwen Stacy, to ukaże również takie bohaterki, jak np.: Cindy Moon, znana także pod pseudonimem Silk, oraz Jessicę Drew, czyli komiksowa Spider-Woman.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Sony

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?