The Batman – Vanessa Kirby odnosi się do plotek odnośnie swojego domniemanego występu

Nie tak dawno pojawiły się doniesienia, jakoby Vanessa Kirby miała wystąpić w nowej interpretacji Mrocznego Rycerza.

Aktorka miała okazję odpowiedzieć na powyższe plotki podczas rozmowy z Entertainment Weekly. Kirby przyznała, że nic jej nie wiadomo o propozycji zagrania Catwoman w The Batman, jednak z drugiej strony nie ukrywała, że jak najbardziej chciałaby tam zagrać. Wygląda zatem na to, że doniesienia związane z tym potencjalnym angażem były w najlepszym razie przedwczesne.

The Batman

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: The Batman – Vanessa Kirby kolejnym członkiem obsady?

Jeśli wierzyć zapowiedziom Reevesa, jego The Batman ma znacząco różnić się od nastawionych raczej na akcję poprzedników. Ma przypomnieć, że Bruce Wayne i jego alter ego to jednocześnie najlepszy detektyw świata. Jego „detektywistyczna wersja” ma być inspirowana thrillerami Alfreda Hitchcocka. Przy sukcesie komercyjnym być może powstanie cała trylogia. W rolę Mrocznego Rycerza wcieli się Robert Pattinson. Premiera w 2021 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Crown

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?