The Batman – zdjęcie potwierdza istnienie Supermana w uniwersum

Jak wiemy, The Batman będzie zupełnie odrębną historią, poza dotychczas budowanym uniwersum. Niemniej jednak wygląda na to, że pewne aspekty zawsze pozostaną wspólne.

Pojawiło się zdjęcie z planu pokazujące obchodzących Halloween statystów. Jeden z nich ubrany był w strój Supermana. Oznacza to, że Człowiek ze Stali najpewniej również jest gdzieś w tym świecie.

Zobacz również: Czarna Wdowa zadebiutuje na Disney+?

Historia w The Batman ma być przedstawiona w okolicach drugiego roku panowania Mrocznego Rycerza w Gotham – a więc to nie żadnej origin story. Większość postaci jeszcze nie określiła się w pełni, co oznacza, że nie mamy jeszcze ukształtowanej Catwoman, a Riddler stawia pierwsze kroki. Mamy także do czynienia z innym uniwersum od tego, w którym dzieje się choćby Snyder Cut. Sam obrońca skorumpowanego miasta jeszcze uczy się nowej roli i nie zawsze wszystko mu się udaje. Nawet nie wszyscy mieszkańcy miasta wierzą w samo jego istnienie. Wygląda na to, że Matt Reeves faktycznie znalazł złoty środek, jeżeli chodzi o nową opowieść o Batmanie.

Premiera filmu ma odbyć się w 4 marca 2022 roku.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Front pisze:

Nie zakładałbym postaci Supermana. Wygląda to jak jakiś przebieraniec. I mówię już o tej postaci w kostiumie w samym filmie.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?