Apple z modemem 5G już w przyszłym roku!?

Apple nie ujawniło jeszcze iPhone’a, który będzie dostępny, we wrześniu tego roku, zaczął natomiast ujawniać pierwsze szczegóły dotyczące telefonów, które zostaną zaprezentowane w 2020 roku.

W tym roku oczekuje się trzech modeli, które odziedziczą wygląd obecnego iPhone’a XS i XR, ale z lepszą pojemnością, większą mocą i lepszą optymalizacją baterii. Jednak rewolucja nadejdzie w 2020 roku dzięki nowym projektom, które przyniosą różne rozmiary ekranu i połączenia 5G. Jak ujawnił znany analityk TF International Securities, Ming-Chi Kuo, Apple wprowadzi na rynek trzy modele w 2020 r. I tylko te, które zastąpią iPhone’a XS, będą tymi, które będą miały połączenie 5G. Tak, wydaje się, że te telefony będą oparte na komponentach Qualcomm, a Apple nie wdroży własnej technologii do zarządzania 5G do 2022 roku.

Zobacz również : iPhone XR 2 z najlepszą baterią w historii Apple?

Analityk wyjaśnia również, że w tej generacji wszystkie smartfony będą miały panel OLED, eliminując w ten sposób wyświetlacz LCD z iPhone’a XR. Pozwoli to firmie Apple na dalsze zawężanie ramek i posiadanie telefonów, które lepiej wykorzystują przód ekranu.

Źródło: stadt-bremerhaven.de/ Ilustracja wprowadzenia: dignited.com

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
admin@moviesroom.pl
530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?