Huawei Mate 30 Pro – pierwsze rendery już w sieci!

Jak dotąd był to chaotyczny rok dla Huawei, ale wśród niepewności co do przyszłości firmy pojawiły się w sieci pierwsze obrazy tego, co może być następnym flagowym telefonem tej marki.

Rendery Huawei Mate 30 Pro pochodzą z chińskiej witryny IT Home, więc nie możemy zagwarantować ich prawdziwości, lecz wyglądają one na oryginalne obrazy telefonu, który ma zostać wydany jeszcze w tym roku. Podobnie jak jego poprzednik Huawei Mate 20 Pro, najwyraźniej ma prostokątny panel mieszczący obiektywy aparatu – tylko tym razem jest ich cztery, a nie trzy.

Huawei

fot. IT Home

Zobacz również : Samsung Galaxy Fold – jednak później niż przypuszczano

Z przodu, Mate 30 Pro może dzielić pewne podobieństwa z Samsung Galaxy S10 Plus. Minimalne ramki, zakrzywiony ekran i aparat fotograficzny z dwoma obiektywami w otworze. Pokazano schematy kolorów czerwonego, niebieskiego i czarnego, które wyglądają raczej zwyczajnie w przypadku nowego telefonu Huawei. Te projekty nie są jednak oficjalne i mogą nie być prawdziwymi prezentacjami ostatecznego wyglądu.

Kiedy pojawią się Mate 30 i Mate 30 Pro? Data nie jest jeszcze znana. Seria Mate 20 wystartowała w październiku 2018 roku, więc spodziewamy się, że następca pojawi się w tym samym czasie w tym roku. Istnieje jednak niepewność związana z sytuacją biznesową Huawei, wynikająca z amerykańskiego zakazu handlu z firmą, co sprawia, że data premiery oraz z jakim oprogramowaniem na pokładzie pojawi się nowy flagowiec jest ciężka do spekulacji.

Źródło:techradar.com/ Ilustracja wprowadzenia: Phone Industry (YouTube)

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
admin@moviesroom.pl
530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?