Lewandowscy w Uchu Prezesa. Oto zapowiedź 8. odcinka 3. sezonu

W serialu Ucho Prezesa czeka nas odcinek sportowy. Tytułowy Prezes wyszedł na świeże powietrze i z okazji zbliżającego się Mundialu w Rosji znalazł czas na wizytę na boisku piłkarskim, gdzie spotka trenera Nawałkę (Piotr Polk), Kamila Grosickiego oraz Roberta i Annę Lewandowskich (Agnieszka Więdłocha). Epizod Ogrzej mnie dostępny jest już na Showmax.com.

https://www.youtube.com/watch?v=H3UVvDrrPV4

Opis (Showmax): Bycie blisko ludzi to nie tylko mniej lub bardziej potrzebne ustawy. Politycy są blisko społeczeństwa, kiedy wyznają takie same, jak ono, wartości. A co jest najważniejsze przed Mundialem? Oczywiście dobre ulokowanie produktu…

Zobacz również La La Poland  – aktorzy z Ucha Prezesa w satyrycznej produkcji TVP2 

Ucho Prezesa to kontynuacja serii kabaretowej „Posiedzenie rządu” oraz projekt autorstwa Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, który w serialu wciela się w główną rolę. Trzeci sezon ruszył 15 marca. 

Epizod numer 38 zadebiutował w czwartek na Showmax.com. W niedzielę zostanie wyemitowany na antenie Telewizji WP, a za tydzień pojawi się na Youtube.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z youtube (Ucho Prezesa – S03E08 – zwiastun)

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?