Advertisement

Czarnobyl: Otchłań – historia katastrofy w rosyjskiej wersji. Zapowiedź filmu

Minęło już trochę czasu, odkąd rosyjscy twórcy rzucili wyzwanie stacji HBO, postanawiając stworzyć własną, tylko filmową, wersję tamtych tragicznych wydarzeń.

Czarnobyl: Otchłań wreszcie pojawił się z co konkretniejszymi materiałami. I cóż powiedzieć, produkcja na pewno nie zostanie oskarżona o to, że z czegokolwiek kopiuje pomysły…

Zobacz również: Twórca Czarnobyla, Craig Mazin zajmie się rebootem Piratów z Karaibów

Opis: Aleksiej idzie w ochotnicy-likwidatorzy skutków awarii w Czarnobylu z egoistycznych pobudek: on chce się dostać mieszkanie w Krymie i zdobyć w ten sposób serce ukochanej fryzjerki.

W serialu wystąpią m.in. Danila Kozlovsky (który jest również reżyserem projektu), Oksana Akinshin, Philip Avdeyev, Ravshan Kurkova, Mikołaj Kozak, Igor Chernevich, Arthur Beschastnov Anton Schwartz, Andrew Archakov i Samvel Tadevosyan.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?