Falcon & Winter Soldier – nowe ujęcie z planu. Bucky i nowy Kapitan Ameryka w akcji

Pojawia się coraz więcej materiałów uchylających rąbka tajemnicy w związku z Falcon & Winter Soldier, jednym z ważniejszych seriali dla nowej fazy MCU.

Tym razem udostępniono wideo z planu, na którym Bucky Barnes wspiera w akcji Johna Walkera, który przynajmniej na początku będzie nowym Kapitanem. Mówi się o wprowadzeniu Madbomb – znanych z komiksów drobnych urządzeń, które potrafią kontrolować ludzi, a nawet zmieniać ich wygląd zewnętrzny.

Zobacz również: Polskie seriale na Netflix – Ranking najlepszych seriali!

Reżyserem Falcon & Winter Soldier został Karl Skogland, odpowiadający za Opowieść podręcznej. Fabuła serialu wciąż jest nieznana. Ma się on składać z sześciu odcinków, a premiera jest planowana na sierpień 2020. Pojawi się on wtedy na powstającej platformie Disney+. W 4. fazie MCU znajdują się również seriale takie jak Loki i Wanda Vision.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?