Advertisement
Advertisement

Dumbo – Eva Green prawdopodobnie w obsadzie aktorskiej wersji kultowej bajki Disneya!

Podczas gdy cały świat przygotowuje się na premierę kolejnej adaptacji live-action klasycznej baśni Disneya, a mowa tutaj oczywiście o Pięknej i Bestii, studio już bierze na warsztat nowy projekt. Tym okazuje się nim aktorska wersja Dumbo w reżyserii utalentowanego Tima Burtona. Według portalu Deadline w obsadzie filmu pojawi się prawdopodobnie Eva Green, który miała już przyjemność współpracować z rzeczonym powyżej twórcą na panie obrazów Mroczne cienie i Osobliwy dom Pani Peregrine. Aktorka znajduje się w fazie negocjacji swojej roli w omawianym dziele. Eva Green miałaby się wcielić w jednego z trzech głównych (oczywiście mowa o ludzkich postaciach) bohaterów widowiska.

Dumbo trafił do kin 1941 roku i był czwartym pełnometrażowym, animowanym filmem wytwórni Disney. Produkcja opowiadała historię młodego, cyrkowego słonia, który nie przepadał za swoimi wielkimi uszami. Jednakże pewnego dnia zwierzęcy bohater odkrył, iż może jej wykorzystać do wzbicia się w powietrze i latania Nowa wersje niewątpliwego przeboju będzie mieszanką efektów CGI z filmem aktorskim. Scenariusz do projektu sporządził Ehren Kruger.

7319539.3

Zobacz również: Piękna i Bestia – Twitter reaguje na kontrowersje w filmie. „Przecież to romans kobiety z bawołem”!

Jeśli wytwórnia Disney zachowa wysoką formę prezentowaną w filmach Kopciuszek czy Księga dżungli, to kinomani mogą się spodziewać kolejnego globalnego hitu.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe; Brad Barket; Getty Images

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?